"מתוך "הכתובה

החשפנית היא הצגה סקסית ותזזיתית שלא תשאיר אותך משועממת אפילו לרגע. היא תגרום לך לתהות על מהות החיים והזוגיות שלך-זו הצגה המספקת בידור נטו. 90 דקות של צחוק פרוע בטן מתפקעת וכמה דיאלוגים שנונים, שיגרמו לך להסמיק במבוכה או להשתחוות לכותבת (ענת ברזילי שגם משתתפת בה).

hasfanit

הסיפור פשוט. לכבוד יום הנישואין ה-20 מחליטה עמליה(ברזילי שמשחקת בגאוניות את הטיפשה) להפתיע את בעלה יוסי(דור צויגנבום,שמבטו המשתומם קונה לו מקום בספר השיאים)ומזמינה חשפנית לערב סוער. החשפנית(גילת אנקורי בהשלמה מבורכת עם השנים החולפות) מתגלה כמבוגרת מדי, ואחרי ריקוד קצר ולא משכנע, פוצחת במשחקים בסגנון "ארץ עיר" עם בני הזוג. לפני שהם מספיקים לתהות על קנקנה- נכנסת לדירה חשפנית צעירה ויפהפייה (מורן איזנשטיין, כולל ריקוד מפתה על שולחן המטבח), קשורה בגרבי רשת. העלילה מסתבכת, שקרים נאמרים והאשמות מחלחלות עד להידרדרות הבלתי נמנעת כיאה לקומדיות הקלאסיות."

hasfanit

הביקורות משבחות: 

קוסמופוליטן cosmopolitan

מאי 2004

"תיהני מקומדיה סקסית"

ערוץ 10- שחר סגל

מרץ 2004

"החשפנית זה מצחיק, באמת ,באמת מצחיק!"

עיתון העיר- איתן בר יוסף

אוגוסט 2004

"ההנאה… בזכות יכולתה של ברזילי לכתוב מחזה וולגרי ומתוחכם בעת ובעונה אחת"

טיים אאוט- עופר אנגל

 סוף יולי 2004

"קומדיה מסחרית תפורה לעילא…צחוקים רמים"

כיוון חדש- עיתון גמלאי גבעתיים

אפריל 2005- פיני זוהר

"…העלילה הולכת ומסתבכת, האירועים והטקסטים סקסיים ומפתיעים. הקהל מופתע כל רגע מחדש ברצף האירועים הבלתי צפוי. מונולוגים שנונים מצחיקים מראים לקהל שהדברים אינם כפי שהם נראים. כשאומרים הצחוק יפה לבריאות, הרי לכם שעתיים של צחוק. ההנאה מובטחת מתחילת ההצגה ועד סופה."